ÖVRIGT / Diverse / Kniv 5166356
nr 516 6356
Kniv
Orientalisk, längd: 36 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:52:08
100 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr